Genel
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Ünlü Medyum Bir Kez Daha Bildi

Ünlü Medyum Bir Kez Daha Bildi

Ünlü Medyum Bir Kez Daha Bildi
Politika ve deprem konularında yaptığı tahminlerin doğru çıkması ile tanınan ve daha önceden arap baharı, libya savaşı kaddafi ve 2 oğlunun öldürüleceğini ve japonya'da meydana gelen 9 şiddetindeki depremi aylar önceden bilen Medyum Kağan adıyla tanınan Oğuz Mutlu'nun Ortadoğuda'daki siyasi gelişmelerle ilgili yaptığı tahminler birer birer doğru çıkmaya başladı.
Ünlü medyum Geçtiğimiz ay bir internet sayfasında kaleme aldığı köşe yazısının bir bölümünde "Suriye'nin göbeğinde, Esad'ın kulağının dibinde bazı devlet binalarını havaya uçuracaklar" diyerek dün Suriyenin başkenti Şam'da Suriye Ulusal Güvenlik binasına gerçekleşen bombalı saldırı olayını önceden tahmin ederek bildi.
Son olarak 8 Haziran 2012 tarihinde bir internet sitesinde çıkan Ortadoğu Analizi başlıklı köşe yazısında; "Suriye ile ilgili gelecek süreçte yaşanacakları kaleme alan Medyum Kağan Köşe yazısında buraya yazıyorum, önümüzdeki günlerde Suriye'nin göbeğinde Esad'ın kulağının dibinde bazı devlet binalarını havaya uçuracaklar ve Türkiye, Suriye sınırında çıkaracakları bir çatışma savaşın fitilini ateşleyecek. Amerika direk olarak Esad'ı hedef alacak, çünkü bu işi uzatmadan bir kaç günde bitirmek isteyecek. Esad'ın içinde olduğunu düşündükleri bazı binaları bombalayacak, Eğer ki Esad'ı sağ olarak paketleyebilirse İsrail'e götürecek. Bu Amerika'nın planı. Rusya'nın planı ise son saniyeye kadar zaman kazanmak olası askeri müdahaleyi engellemek, bu Rusya'nın 1. planı, 2. planı ise olası bir savaşta Suriye'nin yanında yer almak. Eğer Suriye'de işler planlandığı gibi gitmezse Esad'ı Rus gizli servisi Rusya'ya götürmeyi planlıyor." demişti.
Dün Suriye'nin Başkenti Şam'da ulusal güvenlik binasına gerçekleştirlen bombalı saldırıda yaşananlar ve Savunma Bakanı Davud Raciha ve aynı zamanda Savunma Bakan Yardımcısı olan Esad'ın eniştesi Şevket'in ölümü ve bugün ajanslara düşen haberlere göre ise Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın Dün Ulusal Güvenlik Binası'na düzenlenen saldırıda yaralandığını Saldırının ardından Beşar Esad'ın eşi Esma Esad'ı uçakla Rusya ya yolladığı iddaları Ünlü Medyumun tahminlerinde yine yanılmadığını gösterdi.
Antalya / Hüseyin ERGİN
<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Bucak’ta
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA