Başbakan Erdoğan 6. kez Burdur’a geliyor

Başbakan Erdoğan 6. kez Burdur’a geliyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ocak’ta Burdur’a gelerek toplu açılış törenine katılacak.

Başbakan Erdoğan 6. kez Burdur’a geliyor
Başbakan Erdoğan 6. kez Burdur’a geliyor
Bu içerik 2003 kez okundu.
Burdur’u daha önce 5 defa ziyaret eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli incelemeler ve toplu açılışa katılmak üzere Burdur’a geliyor. 29 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak olan toplu açılışa katılacak olan Erdoğan 66 tesisin açılışını yapacak. Erdoğan’ın Burdur ziyaret programı netlik kazanmazken, Erdoğan’ın toplu açılışın ardından sırasıyla Burdur Valiliği, Burdur Belediyesi ve AK Parti’yi ziyaret etmesi bekleniyor.
Kentte Başbakan alarmı
Başbakan Erdoğan’ın ziyareti nedeniyle Burdur’da başta Belediye olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarda hummalı bir çalışma başladı. Burdur Belediyesi, Başbakan Erdoğan’ın geçeceği güzergâhlarda sıcak asfalt çalışmalarını yürütüyor. Burdur Valisi Süleyman Tapsız’ın talimatıyla AKEDAŞ Burdur İl Müdürlüğü Burdur –Antalya Karayolu’nda ışıklandırma çalışması yürütüyor. Karayolları 134. Şube Şefliği ise karayollarında boyama çalışmaları yaptı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi de Erdoğan’ın olası ziyareti nedeniyle Örtülü’de bulunan kampus alanında çalışmalarını hız verdi.
Erdoğan’ın Burdur ziyaretleri  
Başbakan Erdoğan, Burdur’a ilk ziyaretini AK Parti’nin kurulmasının ardından 18 Kasım 2001 tarihinde yaptı. 28 Kasım 2002 tarihinde Burdur’u tekrar ziyaret eden Erdoğan, 3 Kasım Genel Seçimleri için Burdurlulardan oy istedi. 28 Şubat 2004 tarihinde Başbakan kimliğiyle Burdur’u 3. kez ziyaret eden Erdoğan, daha sonra 10 Haziran 2007 ve 19 Mart 2009’da kentte miting düzenledi.
Onur ÖZKAN
başbakan burdur ziyareti burdur haberleri bucak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Isparta'da yılanlar korkuya neden oldu
Isparta'da yılanlar korkuya neden oldu
Akca Gazete 358. Sayı
Akca Gazete 358. Sayı